سفر به اروپا با اتوبوس فلکس باس
تجربه ای بی نظیر برای گشت و گذر در شهر های اروپا
اتوبوس فلیکس باس چیست؟ – هر آنچه باید درباره اتوبوس های اروپا بدانید
مقاصد FlixBus فلیکس باس یک شرکت بازرگانی اتوبوسرانی بزرگ در اروپا است. که شما می توانید از آن برای ارزان...

آشنایی با سفر به اروپا با اتوبوس

در چند سال گذشته، یک شرکت جدید وارد بازار شده و سیستم اتوبوسرانی اروپا را کاملا متحول کرده است! اتوبوس های فلیکس باس که ابتدا در آلمان را افتادند، در ۲۰ کشور و هزاران شهر اروپایی ریشه کرده اند، و قیمت ها از مقدار اندک ۵ یورو شروع می شود. این اتوبوس ها شامل Wi-Fi، پریز های برق، تا سه عدد کیسه رایگان و صندلی های راحت می شود. در اصل همان مگاباس است، اما با وضعیت بهتر. 

فلیکس باس بهترین و ارزان ترین راه برای رفتن به تمام نقاط مختلف قاره اروپا است. فلیکس باس سریعا روش غیر قطاری مورد علاقه من برای رفتن به نقاط مختلف اروپا، بدون خرج زیاد، شد.

یکی دیگر از گزینه ها استفاده از یورولاینز است. هر کشور در اروپا سرویس اتوبوسرانی ملی خودش را دارد، اما برای مسیرهای طولانی بین المللی، آنها با هم پیوند داده می شوند تا شرکت یورولاینز را تشکیل دهند. با وجود اینکه مقاصد بیشتری نسبت به فلیکس باس را پوشش می دهد، در صورتی که بین این دو بتوانم انتخاب کنم، راحتی و قیمت فلیکس باس را ترجیح خواهم داد. هزینه اتوبوس های یورولاینز معمولا از حدود ۲۰ یورو برای راه های ۶،۵ ساعته شروع می شود.

دانستنی های مفید، مهم و آموزشی برای سفر بهتر با قطار های اروپایی

فرم درخواست اتوبوس اروپا

رزرو قطار اروپا

رزرو هتل در سراسر جهان

رزرو پرواز تمامی خطوط

رزرو کشتی کروز لوکس

نماینده فروش بلیت قطار های اروپایی و کشتی های تفریحی و لوکس کروز MSC در ایران

آدرس : تهران – خیابان شریعتی .خیابان ظفر(شهید دستگردی) .خیابان فرید افشار . بلوار آرش شرقی . خیابان دلیری (نونهالان) . نبش کوچه حیدری شماره 48 طبقه اول
تلفن : 26410130-021
ایمیل : contact@jahangirgashttours.com

  • تور ترکیه
  • تور دبی
  • تور فرانسه
  • تور اروپا
  • تور ترکیه
  • تور نمایشگاهی آسیا
  • تور های نمایشگاهی اروپا
بستن منو