flixbus

اتوبوس فلیکس باس چیست؟ – هر آنچه باید درباره اتوبوس های اروپا بدانید

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

مقاصد FlixBus

فلیکس باس یک شرکت بازرگانی اتوبوسرانی بزرگ در اروپا است. که شما می توانید از آن برای ارزان تر شدن تور اروپای خود بهره ببرید.

از مقاصد این اتوبوسرانی عظیم می توان به کشور های:

هلند، ایتالیا، آلمان، بلژیک، اتریش، چک، سوئیس،اسپانیا، دانمارک، سوئد، رومانی، اسلواکی، لهستان نام برد.

فلیکس باس در اتریش

شما می توانین از کشور های متعددی مثل آلمان، ایتالیا، چک، مجارستان، اسلواکیف لهستان، رومانی، هلند به وین در کشور اتریش سفر کنید.

همچنین شما با استفاده از این اتوبوس ها می توانیند از کشور اتریش به شهر های :

بخارست ، بوداپست ، براتیسلاوا ، برلین ، هامبورگ ، مونیخ ، پراگ ، روم ، میلان ، ونیز ، فلورانس ، لیوبلیانا و زاگرب سفر کنید.

فلیکس باس در بلژیک

شما می توانین از کشور های متعددی مثل فرانسه ، آلمان ، دانمارک ، هلند ، جمهوری چک و انگلستان  به بروکسل سفر کنید و از بروگسل به ده ها مقصد محبوب اروپا از جمله پاریس ، لیون ، برلین ، مونیخ ، پراگ ، آمستردام ، روتردام ، کپنهاگ و لندن سفر کنید.

فلیکس باس در کرواسی

شما می توانین از کشور های متعدد بین المللی مثل  آلمان ، ایتالیا ، اتریش ، جمهوری چک ، مجارستان و سوئیس به زاگرب سفر کنید و همچنین زاگرب به مقاصد بسیاری از اروپا از جمله بوداپست ، وین ، پراگ ، برلین ، مونیخ و میلان سفر کنید..

فلیکس باس در چک

شما می توانین از کشور های مختلف اروپا از جمله فرانسه ، آلمان ، سوئیس ، ایتالیا ، لهستان ، مجارستان ، اتریش ، کرواسی و هلند به پراگ سفر می کنید و همچنین از پراگ. به شهر های مختلف اروپایی از جمله لندن ، پاریس ، آمستردام ، زوریخ ، برلین ، مونیخ ، میلان ، ورشو ، کراکوف ، بوداپست ، براتیسلاوا ، وین و زاگرب سفر کنید.

فلیکس باس در دانمارک

شما می توانین از کشور های مختلف اروپا از جمله سوئد ، آلمان ، بلژیک و هلند به دنمارک سفر کنید و همچنین از دانمارک به استکهلم در سوئد ، بروکسل در بلژیک ، برلین ، هامبورگ و کلن در شمال آلمان و آمستردام در هلند سفر کنید.

فلیکس باس در فرانسه

پاریس یکی از بیشترین خط های فلیکس باس را دارد و شما میتوانین از پاریس به بیش از 150 مقصد در سراسر فرانسه و اروپا سفر کنید. اتوبوس های FlixBus از پاریس به مقاصد محبوب مانند لیون ، روئن ، تولوز و استراسبورگ در فرانسه و بروکسل ، لندن ، برلین ، بارسلونا و آمستردام در سطح بین المللی سفر می کند.

فلیکس باس در آلمان

برلین قطب اصلی FlixBus در آلمان است و همچنین شما می توانین از کشور های مختلف اروپا از جمله لهستان ، دانمارک ، بلژیک ، جمهوری چک ، اتریش و هلند. به برلین سفر گنید و همچنین  Flixbus از برلین به مقصد های پرشمار اروپایی از جمله استکهلم ، کپنهاگ ، ورشو ، کراکوف ، پراگ ، وین ، براتیسلاوا ، زاگرب ، میلان ، زوریخ ، پاریس ، بروکسل ، آمستردام ، مونیخ و هامبورگ سفر می کند.

فلیکس باس در ایتالیا

میلان قطب اصلی حمل و نقل FlixBus در اروپا است. شما میتوانین از میلان  به ده ها شهر ایتالیا و آلمان سفر کنید و می توانین از کشور های مختلف اروپا از جمله فرانسه ، اسپانیا ، کرواسی ، اسلوونی و هلندبه کشور ایتالیا سفر کنید. و همچنین از میلان می توانین به بارسلونا ، مارسی ، لیون ، پاریس ، لیوبلیانا ، زاگرب ، وین ، پراگ ، زوریخ ، آمستردام ، برلین ، هامبورگ ، روم ، فلورانس ، بولونیا و ناپل سفر کنید.

همیشه فلیکس باس مخاطبان خود را با تخفیف های ویژه سورپرایز میند و قیمت بلیط تا 1 یورو هم کاهش پیدا میکند برای همین هرگز از سفر با اتوبوس در اروپا غافل نشوید

فرم عضویت در خبرنامه جهانگیر گشت آسمان

رزرو قطار اروپا

رزرو هتل در سراسر جهان

رزرو پرواز تمامی خطوط

رزرو کشتی کروز لوکس

نماینده فروش بلیت قطار های اروپایی و کشتی های تفریحی و لوکس کروز MSC در ایران

آدرس : تهران – خیابان شریعتی .خیابان ظفر(شهید دستگردی) .خیابان فرید افشار . بلوار آرش شرقی . خیابان دلیری (نونهالان) . نبش کوچه حیدری شماره 48 طبقه اول
تلفن : 26410130-021
ایمیل : contact@jahangirgashttours.com

  • تور ترکیه
  • تور دبی
  • تور فرانسه
  • تور اروپا
  • تور ترکیه
  • تور نمایشگاهی آسیا
  • تور های نمایشگاهی اروپا
بستن منو