سفر به فرانسه یک سفر پر طرفدار در بین گردشگران است. چه در داخل کشور و چه در خارج از مرز های ما ، فرانسه یک مقصد عالی برای گردشگری است و این محبوبت را مدیون دلایل مختلف است . یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت فرانسه و به خصوص سفر با ترن اروپا در این کشور ، امکان سفر با بودجه های مختلف برای تمامی مسافران است. در فرانسه می توانید در مسیر های مختلف و با قیمت های مختلف از ترن اروپا استفاده کنید. با ما همراه باشید تا سفر با قطار فرانسه را با بودجه های مختلف بررسی کنیم.

ترن اروپا در فرانسه با بودجه محدود
اولین نکته در سفر به پاریس با قطار اروپا این است که با قطار RER B از فرودگاه به مرکز شهر بروید .اگر از RER B استفاده کنید حدود 10 دلار هزینه می پردازید اما اگر از تاکسی استفاده کنید تقریبا چند برابر این مبلغ مجبورید هزینه کنید. دومین نکته این است که اگر از ریل پس فرانسه هم استفاده کنید در هزینه های مسافرت با قطار صرفه جویی می شود . سومین نکته در استفاده از ترن اروپا این است که اگر در فصل خلوت گردشگری سفر کنید با هزینه های کمتری در رزرو هتل، غذا و هزینه های دیگر رو به رو می شوید. توجه داشته باشید که فصل خلوت گردشگری در اروپا و در فرانسه فصل پاییز است. چهارمین نکته استفاده از قطارهای منطقه ای فرانسوی TER می باشد که خط ساحلی را طی می کند که سفر بسیار زیبا وهیجان انگیز خواهد بود . آخرین نکته استفاده از قطارهای TGV فرانسوی است که می توانید از صندلی های درجه دو آن استفاده کنید که باید صندلی خود را در قطار رزرو کنید .

ترن اروپا در فرانسه با بودجه متوسط و سفری شاهانه
سفر در مسیر قلعه های فرانسوی همراه با نوشیدنی و وعده های غذایی بدون نیاز به پرداخت هزینه بالا امکان پذیر است. در اینجا قصد داریم راهنمایی هایی در مورد استفاده از قطار اروپا در فرانسه و داشتن یک سفر شاهانه اما با بودجه متوسط داشته باشیم . سفر پیشنهادی ما از پاریس به سمت قلعه چمبورد(chateau chambord) با قطار فرانسه است . سفر بعدی ترن اروپا با هزینه متوسط ، پاریس به بوردو با قطارهای TGV است که تقریبا دو ساعت زمان می برد . بوردو مکانی بی نظیر و هیجان انگیز است که می توانید روز خوبی را در آنجا سپری کنید .در قطار TGV می توانید صندلی های درجه یک را رزرو کنید که تفاوت قیمتی چندانی با درجه دو ندارند که این هم یکی از مزیت های مسافرت با قطار است.

ترن اروپا با بودجه بالا و تجربه خط ساحلی دریای مدیترانه و فستیوال های آشپزی
ترن اروپا می تواند امکانات بسیار خوبی را در یک سفر رویایی به شما ارائه دهد . در فرانسه و در جنوب شرقی فرانسه و در امتداد خط ساحلی دریای مدیترانه یک سفر به یاد ماندنی را تجربه خواهید کرد. البته با هزینه های بالاتر که واقعا یک سفر لوکس می باشد. پیشنهاد می کنیم بعد از دیدن برج ایفل و زیبایی های پاریس خود را به موناکو برسانید که اگر چه یک کشور مستقل است اما همچنان جزو ریل پس فرانسه محسوب می شود . سفر به نیس هم فقط 25 دقیقه طول خواهد کشید و باز هم می توانید از ریل پس فرانسه استفاده کنید . بعد از آن می توانید با قطار نیس به لیون به پایتخت آشپزی دنیا برسید و خوشمزه ترین غذاهای دنیا را در لیون نوش جان کنید و بعد با قطارهای فرست کلاس TGV از لیون سفر خود را ادامه دهید که غذاهای خوشمزه و نوشیدنی در قطار سرو می شود . همچنین در این نوع ترن اروپایی فرصت خواهید داشت در محیطی راحت کمی استراحت کنید .

امیدواریم از مطالب بالا استفاده کنید تا سفری لذت بخش به فرانسه را تجربه کنید، همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قطار فرانسه

تور های مسافرتی و پکیج های سفر مرتبط

تور دور اروپا 24 روزه

پاریس 4 شب
استراسبورگ 1 شب
مونیخ 3 شب
اینسبروک 2 شب
ونیز 2 شب
رم 3 شب
کشتی 1 شب
آتن 3 شب
تسالونیکی 2 شب
استانبول 2 شب

بستن منو