تور های آموزشی
تحصیل در محیطی سالم و دوره های فشرده زبان انگلیسی
در لیسبون ، پایتخت کشور پرتغال از کجاها دیدن کنیم؟
پایتخت آفتابی پرتغال، لیسبون، در محل ورود رود تاگوس به اقیانوس اطلس قرار دارد. به عنوان یک مقصد گردشگری با...
بهترین کافی شاپ های رم
قهوه جز بزرگترین تجارت ها در ایتالیا است.در زندگی روز مره ایتالیایی ها قهوه نقش بسیار مهمی دارد مردم ایتالیا...
جاذبه های دیدنی برلین را بشناسیم
شهر برلین، پایتخت آلمان، پایتخت سیاسی ومرکز فعالیت های توریستی آلمان است. جاذبه های دیدنی برلین برای هر مسافری جذاب...

معرفی تور های آموزشی

جهانگیر گشت آسمان با همکاری بنیادهای آموزشی خارجی معتبر، برای تمامی سنین ، خدمات ثبت نام در دوره های آموزش زبان انگلیسی و دوره های تخصصی دیگر را همراه با بهترین کیفیت آموزشی در دوره های فشرده انجام می دهد . ما مفتخریم بهترین مدارس آموزشی خارج از کشور را که در کشورهای همسایه و شهر های زیبای توریستی به شما عزیزان معرفی کنیم .
این دوره های شامل دوره های آموزش زبان انگلیسی فشرده ، تفریحات مناسب دانشجویان ، بازدید از شهرهای توریستی در طول دوره و اعطای مدرک بین المللی معتبر می باشد که راه را برای ورود به کالج ها و دانشگاه های معتبر دنیا هموار می کند.
اگر نگران آینده شغلی خود و یا فرزندان خود هستید با ما تماس بگیرید . ما به شما دوره های آموزشی را معرفی خواهیم کرد که با شرکت در آنها می توانید برای آینده خود و فرزندان خود برنامه خوبی را طرح ریزی کنید .
جهانگیر گشت آسمان مجری تورهای آموزشی خارجی ، همه خدمات از قبیل اخذ ویزا، رزرو بلیط هواپیما و قطار و رزرو هتل برای شما عزیزان را انجام می دهد تا بتوانید در این دوره ها بدون داشتن دغدغه شرکت کنید واز دوره آموزشی خود همراه با تفریحات متنوع در شهرهای زیبای توریستی لذت ببرید. در این دوره ها که مدارس خارجی معتبر برگزار می کنند می توانید در خوابگاه های مطمئن و راحت اقامت کنید، در دوره زبان انگلیسی معتبر و فشرده به مهارت زبان انگلیسی خود بیافزاید و با مدرکی معتبر و خاطراتی به یاد ماندنی این دوره ها را به اتمام برسانید. در تمامی طول دوره ما همراه شما خواهیم بود .
بهترین دوره آموزشی تمام زندگی خود را با ما تجربه کنید . دوره های با کیفیت عالی و سیستم آموزشی بی نظیر را فقط از ما بخواهید .

تورهای آموزشی خارجی

تور های مسافرتی و پکیج های سفر مرتبط

مجموعه ای از خدمات گردشگری در قالب پکیج های سفر

رزرو قطار اروپا

رزرو هتل در سراسر جهان

رزرو پرواز تمامی خطوط

رزرو کشتی کروز لوکس

نماینده فروش بلیت قطار های اروپایی و کشتی های تفریحی و لوکس کروز MSC در ایران

تلفن : 26410130-021
آدرس : تهران – خیابان شریعتی .خیابان ظفر(شهید دستگردی) .خیابان فرید افشار . بلوار آرش شرقی . خیابان دلیری (نونهالان) . نبش کوچه حیدری شماره 48 طبقه اول
ایمیل : contact@jahangirgashttours.com

  • تور ترکیه
  • تور دبی
  • تور فرانسه
  • تور اروپا
  • تور ترکیه
  • تور نمایشگاهی آسیا
  • تور های نمایشگاهی اروپا
بستن منو