تور اتریش

رزرو بلیط قطار اروپا برای پنج شهر تماشایی اتریش

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

اتریش یک کشور زیبا و تماشایی است، از زیبایی های اتریش هر چه بگوییم کم گفته ایم . این کشور فوق العاده زیبا با داشتن تاریخی پر فراز و نشیب و معماری خاص شهرها، یکی از مقاصد پر طرفدار در اروپا است که هر ساله گردشگران زیادی به بازدید شهرهایش می رود . گذشته از این زیبایی ها ، اتریش دارای سیستم حمل و نقل ریلی بسیار کامل و جامع است . رزرو بلیط قطار اروپا برای شهرهای این کشور و با داشتن سیستم حمل و نقل ریلی جامع، دلایلی است که این کشور را به یکی از اولویت های انتخاب گردشگران برای مسافرت است. در اینجا سعی داریم پنج شهر زیبای اتریش را که با قطار اروپا می توانید بگردید، معرفی کنیم. در واقع مسیر پیشنهاد شده در زیر با ترن اروپا طی خواهد شد که مسیر جذاب و هیجان انگیزی است.

تور اتریش

سفر با قطار به وین، شهر هنر و فرهنگ اتریش
شهر وین را با هنر می شناسند . شهر وین شهر هنرمندان معروف اتریشی است که سبکی نوآورانه را در اواخر قرن نوزدهم و اوایل بیستم بر جای گذاشته اند. از اماکن دیدنی این شهر کاخ بلودر (Belvedere Palace) موزه های لوپولد(Leopold) ، آلبرتینا(Albertina) و موموک(Mumok) هستند . جالب بودن بناهای شهر وین به این خاطر است که درون این بناها به اندازه نمای بیرونی آنها، جالب و رویایی است . سفر با قطار به شهر وین یک سفر هیجان انگیز و پر از خاطرات خوب خواهد بود. وین همیشه در تور اتریش جایگاه ثابتی برای خود دارد که از دلیل این امر اهمیت ویژه این شهر است.

تور اتریش

مسافرت با قطار به شهر سالزبورگ، شهر موسیقی اتریش
احتمالا یکی از شگفت انگیز ترین شهر هایی که می توانید با قطار به آنجا مسافرت کنید شهر سالزبورگ اتریش است که شهر موتزارت نابغه موسیقی نیز است. مسافرت با قطار از وین به سالزبورگ حدود 2.5 تا 3 ساعت زمان می برد که بستگی به قطاری که سوار می شوید دارد. شما می توانید برای مسافرت با قطار در اتریش از ریل پس اتریش یا از بلیط های نقطه به نقطه(point to point) استفاده کنید. از شهر اینسبروک به سالزبورگ نیز حدود 2 ساعت با قطار فاصله است که می تواند مسیر جذابی برای گردشگران باشد. سالزبورگ با کوهای بلندی احاطه شده است که این شهر را بسیار خوش آب و هوا و تماشایی کرده است. بازدید از این شهر را از دست ندهید، یکی از بهترین شهرهایی که می توانید در اتریش ببینید همین شهر است که با آغوشی باز از گردشگران پذیرایی می کند. این شهر برای تور کریسمس نیز انتخاب خوبی است.

تور اتریش

سفر به شهر مدرن گراتس را با ترن اروپا تجربه کنید .
گراتس دومین شهر پر جمعیت اتریش بعد از وین است که شش دانشگاه بزرگ نیز در این شهر قرار دارد و مرکز هنرهای معاصر کشور اتریش قلمداد می شود. معماری مدرن بناهای این شهر آنقدر به مذاق ساکنانش خوش آمده است که این سبک را “بیگانه دوستانه” نامیده اند . با ترن اروپایی می توانید مسیر سالزبورگ به گراتس را حدود 4 ساعت بپیمایید و همچنین برای مسافرت با قطار از وین تا سالزبورگ نیز حدود 2.5 ساعت طول می کشد که برای هر کدام می توانید از ریل پس اتریش یا از بلیط های نقطه به نقطه استفاده کنید .

تور اتریش

مسافرت با قطار به اینسبروک، شهری کهن دراتریش
اینسبروک قدمتی 800 ساله دارد . پر از جاذبه های شهری متعدد و زیبا ، از آثار مدرن تا بناهای تاریخی چند صد ساله، همگی شما را به وجد خواهد آورد. همچنین این شهر را پایتخت آلپ می نامند. دریاچه زیبایی هم در این شهر قرار دارد که بر جاذبه های گردشگری اینسبروک افزوده است. از دیگر جاذبه های این شهر می توان نزدیک بودن آن به کوه های آلپ را نام برد که با تله کابین می توانید به ارتفاعات کوهستان آلپ بروید و از اسکی در این کوه ها لذت ببرید . مسافرت با قطار اروپا از وین به اینسبورک حدود 4.5 ساعت طول خواهد کشید و از کراس به اینسبورک هم حدود 6 ساعت با قطار مسافرت خواهید کرد که البته مسیری تماشایی و رویایی دارد. برای این مسیرها نیز می توانید هم از ریل پس اتریش و هم از بلیط های نقطه به نقطه استفاده کنید .

تور اتریش

هالستات کهن ترین منطقه اتریش را با قطار اروپایی کشف کنید.
این دهکده پر از جاذبه های باستانی و کهن است و اگر بخواهیم یک ویژگی بسیار مهم برای هالستات نام ببریم ، به قدیمی بودن آن اشاره خواهیم کرد. این دهکده با معادن نمک باستانی خود و بناهای که به قرن 5 تا 8 قبل از میلاد مسیح بازمی گردد مشهور است. دیدن بناها و کلیسای این دهکده تنها جاذبه های آن نیستند بلکه با دارا بودن آب و هوای خوب و دریاچه ای زیبا در این دهکده می توانید از قایق سواری یا دوچرخه سواری در امتداد این دریاچه نیز لذت ببرید. از وین تا هالستات با یک قطار و حدود 4 ساعت فاصله است که می توانید از ریل پس اتریش یا از بلیط های نقطه به نقطه استفاده کنید .

امیدواریم سفر با قطار در مسیر پیشنهادی ما لذت بخش باشد . شما می توانید برای رزرو بلیط قطار اروپا با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره آنها استفاده کنید .

تور های مسافرتی و پکیج های سفر مرتبط

تور دور اروپا 24 روزه

پاریس 4 شب
استراسبورگ 1 شب
مونیخ 3 شب
اینسبروک 2 شب
ونیز 2 شب
رم 3 شب
کشتی 1 شب
آتن 3 شب
تسالونیکی 2 شب
استانبول 2 شب

فرم عضویت در خبرنامه جهانگیر گشت آسمان

رزرو قطار اروپا

رزرو هتل در سراسر جهان

رزرو پرواز تمامی خطوط

رزرو کشتی کروز لوکس

نماینده فروش بلیت قطار های اروپایی و کشتی های تفریحی و لوکس کروز MSC در ایران

آدرس : تهران – خیابان شریعتی .خیابان ظفر(شهید دستگردی) .خیابان فرید افشار . بلوار آرش شرقی . خیابان دلیری (نونهالان) . نبش کوچه حیدری شماره 48 طبقه اول
تلفن : 26410130-021
ایمیل : contact@jahangirgashttours.com

  • تور ترکیه
  • تور دبی
  • تور فرانسه
  • تور اروپا
  • تور ترکیه
  • تور نمایشگاهی آسیا
  • تور های نمایشگاهی اروپا
بستن منو