قطارهای اروپایی

سفر با قطار اروپایی، بهترین پیشنهاد برای یک تور خانوادگی است

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

سفر با خانواده همیشه تجربه ای به یاد ماندنی بوده است اما امروزه با توجه به تنوع روز افزون مسیر های گردشگری انتخاب مسیر مناسب در صدر اولویت های گردشگران قرار گرفته است. والدین همیشه این دغدغه را دارند که مقصدی که انتخاب می کنند برای بچه ها و والدین پیرشان مناسب باشد و در مسیر سفر مشکلی نداشته باشند و از سوی دیگر سفرشان ارزان تر تمام شود . با توجه به درک این دغدغه سعی داریم مسیری را به کسانی که قصد دارند به اروپا سفر کنند معرفی کنیم که به این دغدغه پاسخ مناسبی دهد. این مطلب یک پیشنهاد ویژه را مطرح می کند تا گردشگران بتوانند افراد پیر و بچه های خردسال را به راحتی به سفر ببرند و در واقع یک سفر خانوادگی خوب را داشته باشند.
سوالی که در این جا مطرح می شود این است که با چه وسیله ای و به کجا باید سفر کرد تا همراه خانواده سفر دلپذیری را تجربه کنیم؟

روش های انتخاب تورهای گردشگری تغییر کرده است. این روزها همه ما به دنبال مسیر های بهتر و جالب تری برای جایگزینی مسیر های پر هزینه برای سفر خانوادگی هستیم . این سفر خانوادگی می تواند از جنبه های مختلف برای ما دردسر ساز باشد اما با این مطلب به شما نشان خواهیم داد که سفرهای خانوادگی می تواند به مراتب لذت بخش تر و بدون مشکل به پایان برسد .سفر با قطار اروپا می تواند بهترین گزینه برای یک تور خانوادگی باشد . مسیر پیشنهادی ما مسیر سوییس و استفاده از تراول پس” (travel pass)سوییس است.

تراول پس سوییس
ویژگی های استفاده از travel pass سوئیس:

– استفاده از travel pass برای خانواده ها به صرفه و اقتصادی است .
با تهیه این نوع بلیط که از انواع دیگر بلیط ها ارزان تر است می توانید چندین سفر در طول یک روز را تجربه کنید. البته پیش خرید کردن این بلیط ها به صرفه تر تمام می شود به این معنی اگر بلیط قطاری را تهیه نکرده باشید هم می توانید آن را بخرید اما با این کار هزینه خرید بلیط بالاتر خواهد بود . پس سعی کنید قبل از اقدام به سفر مسیر خود را مشخص کنید و بلیط ها را قبل از سفر پیش خرید کنید .

– ایستگاه های قطار در اروپا به راحتی قابل دسترس هستند .
در سفر با قطار اروپا شما مجبور نیستید هزینه اضافی برای رسیدن به مرکز شهر پرداخت کنید زیرا ایستگاه های قطار در اروپا قابل دسترس تر از فرودگاه ها هستند و شما هزینه ای را برای حمل و نقل درون شهری نخواهید پرداخت .
– ایستگاه های قطار اروپا و به ویژه ایستگاه های قطار سوئیس در فرودگاه ها و مرکز شهر ساخته شده اند که هزینه حمل و نقل را پایین بیاورند و همین طور دسترسی گردشگران را به بخش وسیعی از شهر را ممکن سازند . ایستگاه های قطار سوئیس دارای خطوط تاکسی و حمل و نقل عمومی است در واقع سیستم حمل و نقل عمومی سوئیس بسیار هوشمندانه طراحی شده است تا گردشگران بدون مشکلی بتوانند به هر جای شهر که می خواهند بروند و از تخفیفات ویژه “تراول پس” نیز برخوردار شوند. برای رزرو هتل ها هم بهتر است هتلی را انتخاب کنید که به ایستگاه قطار نزدیک باشد که باز هم در هزینه سفر شما صرفه جویی خواهد شد .

مسافرت با قطار اروپا یک لوکس و رویایی است.
هیچ کجای دیگر نمی توانید راحتی قطار سوئیس را تجربه کنید. به ویژه برای خانواده هایی که می خواهند با پرداخت کمترین هزینه بهترین خدمات را دریافت کنند. شارژر و پریز برق ، حمام در کوپه ، تخت های راحت و جا دار و کوپه های چهار و شش تخته خانوادگی برای سفر شما بسیار لوکس و رویایی خواهند بود . شما می توانید به راحتی در این قطار ها چرت بزنید و در طول مسیر از حمام استفاده کنید که تجربه ای بی نظیر است.

– مسافرت با قطار استرس کمتر دارد و شما به موقع خواهید رسید .
قطارهای سوییس مثل ساعت هایشان کار می کنند. در سوئیس ساعت 9:00 با 9:01 دقیقه متفاوت است . در سوئیس همه چیز در جایگاه خود قرار گرفته است و در فرهنگ مردم سوییس دیر کردن به معنای از دست دادن قطار است هرچند برای یک دقیقه . پس سعی کنید این مطلب را فراموش نکنید تا به مشکل برنخورید. اگر به این نکات دقت کنید به موقع هم به مقصد خود خواهید رسید.

– تخفیفات ویژه جاذبه های گردشگری سوییس با استفاده از تراول پس امکان پذیر است.
شما با خرید تراول پس(travel pass) می توانید از دیگر تخفیفات که شامل موزه ها و اتوبوس های حمل و نقل درون شهری و دیگر تخفیفات می شود استفاده کنید. البته استفاده از “پس” های مختلف نیز 15 تا 50 دلار می تواند برای شما صرفه جویی داشته باشد. صرفه جویی بیشتر که برای هر نفر شاید تا 400 دلار هم برسد همچنین سفر شاد تری را برای شما به ارمغان خواهد آورد .

بنابراین برای سفر به سوئیس اگر می خواهید یک کریسمس فوق العاده را در زندگی خود داشته باشید از همین امروز به فکر تهیه بلیط قطار سوییس باشید و یک سفر رویایی را در کنار خانواده داشته باشید.

تور های مسافرتی و پکیج های سفر مرتبط

تور دور اروپا 24 روزه

پاریس 4 شب
استراسبورگ 1 شب
مونیخ 3 شب
اینسبروک 2 شب
ونیز 2 شب
رم 3 شب
کشتی 1 شب
آتن 3 شب
تسالونیکی 2 شب
استانبول 2 شب

فرم عضویت در خبرنامه جهانگیر گشت آسمان

رزرو قطار اروپا

رزرو هتل در سراسر جهان

رزرو پرواز تمامی خطوط

رزرو کشتی کروز لوکس

نماینده فروش بلیت قطار های اروپایی و کشتی های تفریحی و لوکس کروز MSC در ایران

آدرس : تهران – خیابان شریعتی .خیابان ظفر(شهید دستگردی) .خیابان فرید افشار . بلوار آرش شرقی . خیابان دلیری (نونهالان) . نبش کوچه حیدری شماره 48 طبقه اول
تلفن : 26410130-021
ایمیل : contact@jahangirgashttours.com

  • تور ترکیه
  • تور دبی
  • تور فرانسه
  • تور اروپا
  • تور ترکیه
  • تور نمایشگاهی آسیا
  • تور های نمایشگاهی اروپا
بستن منو