شرکت های ریلی اروپا
بازوهای قدرتمند اروپا برای حمل و نقل مسافرین

معرفی خطوط ریلی اروپا

شرکت ها و شبکه های ریلی در سراسر اروپا سالانه صدها میلیون نفر را به مقصد می رسانند.

مسافرت با قطار در اروپا هر روز طرفداران بیشتری پیدا می کند . خطوط وسیع ریلی ، شرکت های متعدد در سراسر نقاط اروپا و خدمات با کیفیت و با صرفه اقتصادی برای مسافران باعث شده است سفر با قطار یک انتخاب خوب برای مسافران اروپایی شود. شرکتها و نهاد های دولتی بسیاری در حال فعالیت و خدمت رسانی به مسافران هستند که به چند شرکت و شبکه مهم از آنها اشاره می کنیم:

قطار اروپایی

– شبکه راه آهن فرانسه یا SNCF یکی از بهترین شبکه های ریلی دنیاست . در این شبکه بزرگ، قطارهای سریع السیر TGV پاریس را به بیش از 200 شهر اروپا متصل می کنند. قطارهای معمولی که در شبکه راه آهن فرانسه فعالیت دارند خدمات مسافرتی بین المللی را ارائه می کنند که توسط SNCF اداره می شود. قطارهای یورو استار پاریس را به لندن متصل می کند ، قطارهای سریع السیر Thalys پاریس را به شهر های بروکسل ، کشور هلند و کشور آلمان متصل می کند و همچنین از طریق قطار های TGV Lyria به کشور سوییس و شهرهای آن متصل می شود . همچنین گردشگران می توانند از طریق قطارهای TGV به 30 شهر بزرگ و جذاب اروپا بروید .شبکه راه آهن فرانسه SNCF در تمام طول مسیر ریلی خود که نزدیک به 31000 کیلومتر را پوشش می دهد، امکان استفاده از ریل پس اروپا را دارد و می توانید با تهیه ریل پس فرانسه به تعداد نامحدود سفر، در یک بازه زمانی سفر کنید .
همچنین در ایستگاه های اصلی شبکه SNCF می توانید از خدمات و امکاناتی همچون نقشه های رستوران ها، کافه ها و شبکه حمل و نقل عمومی شهری و میان شهری استفاده کنید که در اختیار مسافران قرار می گیرد. با تهیه ریل پس اروپا می توانید از تمامی طول مسیر 31000 کیلومتری و 7000 ایستگاه موجود در این شبکه عظیم با تخفیف ویژه استفاده کنید .
SNCF همچنین فرودگاه ها را به مراکز شهری متصل می کند که کمک خوبی در صرفه جویی هزینه های سفر گردشگران است.

سفر با قطار اروپایی
– شبکه ریلی (Deutsche Bahn)DB در سال 1994 تاسیس شده است و حدود 34000 کیلومتر خط ریلی را پوشش می دهد . این شبکه ریلی با داشتن 30000 سفر-قطار در هر روز موفق شده است سالانه حدود 1.8 میلیارد نفر خدمات رسانی کند. گرچه اکثر فعالیت های DB در حمل و نقل ریلی است اما طیف وسیعی از حمل و نقل های عمومی ، دریایی و هوایی را شامل می شود .
سفر با ریل پس المان در این خطوط شما را از پرداخت اضافی هزینه های بلیط و خدمات دیگر معاف می کند. در ضمن کتابچه راهنمای استفاده از خطوط ریلی نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

ریل پس آلمان

– شرکت NTV با نام تجاری Italo و به منظور خدمات رسانی بهتر و با کیفیت بالاتر در کشور ایتالیا فعالیت می کند که اغلب سفرهای داخلی را پوشش می دهد .

– شرکت (Trenitalia) متعلق به دولت ایتالیاست و شرکت اصلی حمل و نقل ریلی در این کشور است که ایتالیا را به کشورهای اتریش، فرانسه ، آلمان، اسلوونی و سوییس متصل می کند، همچنین انتخاب خوبی برای دیدن تمام نقاط ایتالیا است، اگر ریل پس ایتالیا را تهیه کنید می توانید در هزینه های سفر خود در ایتالیا صرفه جویی کنید . قطارهای این شرکت اینترنت رایگان را در اختیار مسافران قرار می دهند و از کیفیت بالایی در خدمات خود برخوردار هستند .

قطار ایتالیا

– شرکت RENFE اپراتور اصلی خطوط ریلی اسپانیا است که در تمامی نقاط اسپانیا مشغول به فعالیت است و حدود 15000 کیلومتر از خط راه آهن را پوشش می دهد که هر روز نیز در حال گسترش خطوط ریلی خود است . از مزایای استفاده از خطوط ریلی Renfe می توان به به استفاده از قطارهای آن در فواصل نزدیک اشاره کرد همچنین با تهیه ریل پس اسپانیا می توانید علاوه بر تخفیف در سفر با قطار، از تخفیف موزه ها و حمل و نقل درون شهری نیز برخوردار شوید.

قطارهای اسپانیا

– Swiss Federal Railways یا حمل و نقل ریلی فدرال سوییس، اپراتور اصلی حمل و نقل ریلی این کشور است که بخش اعظم حمل و نقل مسافران و گردشگران در این کشور را به عهده گرفته است . شبکه حمل و نقل ریلی سوییس کاملا الکترونیکی است و مسئولین آن به منظور کاهش مصرف انرژی و همین طور آلاینده های محیطی در صدد هستند این سرویس الکترونیکی را گسترش دهند.

قطارهای سوییس

تور های ترکیه

تور دور اروپا 24 روزه

پاریس 4 شب
استراسبورگ 1 شب
مونیخ 3 شب
اینسبروک 2 شب
ونیز 2 شب
رم 3 شب
کشتی 1 شب
آتن 3 شب
تسالونیکی 2 شب
استانبول 2 شب

تازه های مجله سفر و گردشگری

مجموعه ای از مقالات، مطالب، راهنمایی های سفر و دانستنی ها از سراسر جهان

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
سفر رفتن آداب و روش های خاص خودش را دارد که این آداب مربوط به قسمتی خاص نمی باشد. مهم...
بهترین مقاصد اروپایی برای یک ماه عسل رمانتیک
سنتورینی، یونانجزیره سنتورینی در یونان یکی از بهترین مقاصد ماه عسل در اروپا می باشد. منظره های چشم گیر، غروب...
معرفی جاذبه های دیدنی رم
رم،پایتخت ایتالیا شناخته شده در عرصه ی بین المللی به خاطر تاریخ هنری،معماری و فرهنگ آن که نزدیک به 3000...
معرفی بهترین هتل های رم
رم تاریخی‌ترین و شلوغ‌ترین شهر در کشور ایتالیا است.رم در سال 753 قبل از میلاد تأسیس شد و بر پایه...

رزرو قطار اروپا

رزرو هتل در سراسر جهان

رزرو پرواز تمامی خطوط

رزرو کشتی کروز لوکس

نماینده فروش بلیت قطار های اروپایی و کشتی های تفریحی و لوکس کروز MSC در ایران

تلفن : 26410130-021
آدرس : تهران – خیابان شریعتی .خیابان ظفر(شهید دستگردی) .خیابان فرید افشار . بلوار آرش شرقی . خیابان دلیری (نونهالان) . نبش کوچه حیدری شماره 48 طبقه اول
ایمیل : contact@jahangirgashttours.com

  • تور ترکیه
  • تور دبی
  • تور فرانسه
  • تور اروپا
  • تور ترکیه
  • تور نمایشگاهی آسیا
  • تور های نمایشگاهی اروپا
بستن منو