لذت سفر خانوادگی به ریودوژانیرو در تور برزیل

لذت سفر خانوادگی به ریودوژانیرو در تور برزیل

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

سفر به همراه خانواده مطمئنا از سفر های مجردی یا دو نفره بسیار متفاوت تر است. اگر کودک یا فرزندی همراه شما باشد دیگر شما هر جایی نمیتوانید بروید و محدودیت هایی خواهید داشت.

ریودوژانیرو یکی از شهر های بزرگ برزیل است که بخش جنوبی آن با پیشرفت های تکنولوژی هنوز بافت قدیمی و سنتی خود را حفظ کرده است. اگر تصمیم سفر به برزیل را دارید باید بدانید که مردم برزیل عاشق کودکان هستند و خانواده هایی که کودک به همراه دارند به گرمی مورد استقبال قرار می گیرند.

در این مقاله به ذکر مناطق و فعالیت هایی خواهیم پرداخت که در سفر خانوادگی به برزیل میتوان نهایت استفاده را از سفر خود داشته باشید.

تندیس مسیح

اگر شما به برزیل رفته اید و از تندیس مسیح یا مجسمه مسیح منجی بازدید نکرده اید به این معنی است که از برزیل بازدید نکرده اید. این مجسمه 38 متر ارتفاع و به عنوان پنجمین مجسمه بزرگ دنیا شناخته می شود. شما برای بازدید از این مجسمه می توانید یک تاکسی به مقصد ایستگاه مترو کوزمه ولو بگیرید. شما در این ایستگاه می توانید یک بلیط ترکیبی از قطار، تلکابین و بازدید از تندیس مسیح را خریداری کنید.این قطار شما را به آرامی تا بالای کوه کورکووادو و مجسمه مسیح هدایت می کند و شما می توانید در حین این مسیر از مناظر شگفت انگیز شهر ریودوژانیرو لذت ببرید. در زیر مجسمه مسیح یک لوح دیجیتالی وجود دارد که شما می توانید تاریخچه و حقایق جالب که درباره این مجسمه وجود دارد را مطاله کنید و اطلاعات خود درباره این بنا را کامل کنید.

تندیس مسیح

موزه فردا

موزه فردا یا (  (Museum of Tomorrowیکی از جاذبه های شهر ریودوژانیرو است بازدید از آن به همراه خانواده بسیار مناسب است. نما و ساختار این سازه به گونه است که کودکان را بسیار هیجان زده می کند. طراحی و سازه این موزه یکی از جالب ترین و خلاقانه ترین معماری های دنیا محسوب می شود. اگر قصد بازدید از این موزه را دارید حتما دوربین های خود را آماده کنید و چند عکس سلفی یادگاری از خودتان بگیرید. آنچه که  این موزه را متفاوت می سازد، تصوراتی است که این موزه از آینده دنیا و انسان ها به تصویر کشیده است می باشد. این تصورات شامل تغییرات آب و هوایی، تکنولوژی و تغییرات مختلف بشریت می باشد. با بازدید از این موزه در برزیل می توانید آینده خود و دنیای خود را مشاهده کنید.

موزه فردا

تالاب رودریگو

رودریگو د فریتاس ((Lagoa Rodrigo de Freitas طالابی بی نطیر که در جنوب شهر ریودوژانیرو قرارگرفته است و به خاطر کوهستان های اطرافش که این طالاب را محاصره کرده اند دارای شهرت است. دور این دریاچه یک مسیر 7.3 کیلومتری قرار گرفته است که بسیاری از بازدیدکنندگان در آن به تفریحاتی از قبیل دوچخره سواری، اسکی سواری و پیاده روی مشغول هستند. در این دریاچه نگران نداشتن دوچرخه و اسکیت نباشید چرا که در طول این مسیر ایستگاه های وجود دارد که به شما دوچرخه و اسکیت اجاره خواهد داد. بنابراین خیالتان راحت باشد و به همراه کودکان خود از این دریاچه چه در شب و چه در روز لذت ببرید.

تالاب لاگوا

باغ وحش ریودوژانیرو

حیات وحش آمازون و حیوانات رنگارنگ آن نیازی به تعریف ندارد و شما با آن ها احتمالا آشنا هستید. اما بازید از جنگل های آمازون به ویژه همراه با کودکانتان به دلیل خطرات احتمالی اصلا توصیه نمی شود. اما با شرایط نگران نباشید، شما می توانید با بازدید از باغ وحش ریودوژانیرو در محیط کاملا امن تعداد زیادی از گونه های جانوری و رنگارنگ جنگل های آمارون رو از نزدیک مشاهده کنید. گونه های جانوری و گیاهی که برای این باغ وحش تخمین زده میشود بالغ بر 2000 گونه بوده و جهت اطمینان بازدیدکنندگان پنج جانور بزرگ معروف که شامل شیر، پلنگ، کرگدن، فیل و بوفالو می شود در این باغ وحش نگهداری نمی شود. مطمئنا با بازدید از این باغ وحش شما وکودکانتان هیجان زده خواهید شد.

باغ وحش ریو

 

فرم عضویت در خبرنامه جهانگیر گشت آسمان

رزرو قطار اروپا

رزرو هتل در سراسر جهان

رزرو پرواز تمامی خطوط

رزرو کشتی کروز لوکس

نماینده فروش بلیت قطار های اروپایی و کشتی های تفریحی و لوکس کروز MSC در ایران

آدرس : تهران – خیابان شریعتی .خیابان ظفر(شهید دستگردی) .خیابان فرید افشار . بلوار آرش شرقی . خیابان دلیری (نونهالان) . نبش کوچه حیدری شماره 48 طبقه اول
تلفن : 26410130-021
ایمیل : contact@jahangirgashttours.com

  • تور ترکیه
  • تور دبی
  • تور فرانسه
  • تور اروپا
  • تور ترکیه
  • تور نمایشگاهی آسیا
  • تور های نمایشگاهی اروپا
بستن منو