ریل پس اروپا

گلوبال پس (global pass) قطار اروپا چه مزایایی را دارد

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

بی تردید بلیط اعتباری قطار اروپایی بهترین انتخاب برای کسانی است که می خواهند از چندین کشور اروپایی دیدن کنند . تهیه این نوع بلیط به شما امکان می دهد تا با قطارهای اروپا از 28 کشور اروپایی که مرز مشترک آبی و زمینی دارند دیدن کنید آن هم به ترتیبی که دوست دارید .شما می توانید از شهر های رم ، در ایتالیا تا کشور پرتغال در جنوب اروپا و همین طور کشور زیبای صربستان را در برنامه خود داشته باشید . گلوبال پس اروپا به شما این امکان را می دهد که حداقل 5 روز و حداکثر دو ماه را در قاره اروپا با وسایل حمل و نقل ریلی سفر کنید . همین طور این امکان را خواهید داشت که در زمان اقامت خود در کشورهایی که در مسیر سفرتان هستند از تخفیفات خدمات عمومی شهر ها نیز استفاده کنید و چه از این بهتر؟

در این جا با برخی از مزایای Global pass آشنا می شویم.
شرایط و مزیت های استفاده از گلوبال پس اروپا (Global pass) یا بلیط قطار انتخابی چیست:
– تخفیفات ویژه ای برای کودکان تا 11 سال در نظر گرفته شده است
– در یک روز چند بار می توانید سفر کنید
– برای کودکان خردسال هزینه ای دریافت نمی شود.
– برای مسافرینی که همراه هم سفر می کنند تخفیف در نظر گرفته شده است.
– روزهای سفر بسیار انعطاف پذیر است و مسافران حق انتخاب دارند
– برای رزرو بلیط قطار می توانید با هزینه کمتری اقدام کنید .( این هزینه به طور معمول فقط 9 الی 10 یورو به ازای هر قطار می باشد)

البته مطالب دیگری نیز در مورد بلیط های گلوبال پس وجود دارد که بهتر از آژانس های گردشگری مورد نظر خود در مورد آنها سوال کنید اما بی شک و ورای تمام این مزیت ها ، این امکان برای تمام مسافران Global pass بسیار عالی است.

گلوبال پس اروپا (Global pass) یک سیستم جامع را برای سفر شما پوشش می دهد بدین معنی که می توانید 28 کشور را با سیستم ریلی فوق العاده پر تردد بگردید. این سیستم جامع یک گذرگاه جهانی بسیار پر طرفدار است .

کشورهایی که Global pass آنها را پوشش می دهد عبارتند از:
اتریش، فنلاند، ایتالیا، اسلوونی ،بلژیک، فرانسه، لوکزامبورگ، بلغارستان، آلمان، هلند، اسپانیا کرواسی، یونان، نروژ، سوئد، جمهوری چک، مجارستان ، سوئد ،دانمارک، ایرلند، رومانی و ترکیه هستند .
فرقی نمی کند که شما قصد سفر به کدام یک از این کشورها را داشته باشید امکانات گلوبال پس شما را شگفت زده خواهد کرد شما می توانید با تهیه گلوبال پس از تخفیفات اتوبوس ، موزه ها ، همین طور خطوط ریلی و خدمات دیگر نیز بهره مند شوید.در هر صورت شما هر قصدی از سفرتان که داشته باشید انعطاف بیشتری برای انتخاب خطوط ریلی خود دارید.در ادامه به برخی از سوالات متداول پاسخ خواهیم داد تا تصور روشن تری برای اقدام به تهیه بلیط های Global pass داشته باشید

تور های مسافرتی و پکیج های سفر مرتبط

تور دور اروپا 24 روزه

پاریس 4 شب
استراسبورگ 1 شب
مونیخ 3 شب
اینسبروک 2 شب
ونیز 2 شب
رم 3 شب
کشتی 1 شب
آتن 3 شب
تسالونیکی 2 شب
استانبول 2 شب

فرم عضویت در خبرنامه جهانگیر گشت آسمان

رزرو قطار اروپا

رزرو هتل در سراسر جهان

رزرو پرواز تمامی خطوط

رزرو کشتی کروز لوکس

نماینده فروش بلیت قطار های اروپایی و کشتی های تفریحی و لوکس کروز MSC در ایران

آدرس : تهران – خیابان شریعتی .خیابان ظفر(شهید دستگردی) .خیابان فرید افشار . بلوار آرش شرقی . خیابان دلیری (نونهالان) . نبش کوچه حیدری شماره 48 طبقه اول
تلفن : 26410130-021
ایمیل : contact@jahangirgashttours.com

  • تور ترکیه
  • تور دبی
  • تور فرانسه
  • تور اروپا
  • تور ترکیه
  • تور نمایشگاهی آسیا
  • تور های نمایشگاهی اروپا
بستن منو