بلیت قطار اروپایی

پنج و نیم دلیل برای مسافرت با قطار

سفر همیشه رسیدن نیست بلکه لذت بردن از تمامی مسیر مسافرت است . اغلب مسافرت های مجلل امروزی و تورهای مسافرتی با هواپیما انجام می شود ...

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

سفر همیشه رسیدن نیست بلکه لذت بردن از تمامی مسیر مسافرت است . اغلب مسافرت های مجلل امروزی و تورهای مسافرتی با هواپیما انجام می شود . شیوه ای برای مسافرت که برای گردشگران جا افتاده است. شما به عنوان گردشگر به فرودگاه می روید سوار هواپیما می شوید و بعد از یک سفر چند ساعته در فرودگاه شهر مقصد خود پیاده می شوید. اما همه می دانند که مسافرت به این شیوه اصلا دلچسب نیست . همه چیز تکراری است و لذتی از سفر نخواهید برد . البته وسایل نقلیه دیگری هم هستند که می تواند برای لذت بردن از مسیر سفرتان جایگذین هواپیما شوند . یکی از این وسایل نقلیه قطار است ، ما سعی داریم به پنج و نیم دلیل انتخاب قطار برای مسافرت اشاره کنیم . بیایید با هم این دلایل را مرور کنیم .

قطار اروپایی

1- با قطار به معنای واقعی سفر خود را تماشا خواهید کرد
با قطار مناظر طبیعی ، شهر ها و روستاها ، کوهستان ها و رودها را به نظاره می نشینید . در خیالی آسوده از مناظر لذت می برید . سفرمی تواند یک تجربه بی نظیر باشد در حالی که می توانید به راحتی در قطار بنشینید و لحظه لحظه زیبایی های مسیر مسافرت خود را تماشا کنید. بی شک هر یک از نقاط شهر هایی که از طریق سفر با قطار آنها را می پیمایید بی نظیر و منحصر به فرد خواهد بود ، حالا این سفر زیبا را مقایسه کنید با مسافرت های هوایی که بی شک لذتی نخواهد داشت .

2- انتخاب قطار برای مسافرت آسودگی خیال شما را به همراه دارد .
بدترین چیزی که در مسافرت های هوایی می تواند پیش بیاید ، تاخیر ها و صف های طولانی است که به جرائت می توان گفت همیشه برای گردشگران و مسافران اتفاق می افتد . در هر فرودگاه باید در صف های طولانی منتظر باشید تا مدارک شما چک شود . اگر شانس نیاوردید و آب و هوا کمی تغییر کند مسافرت شما بی شک با تاخیر انجام خواهد شد ، اما در مسافرت با قطار این اتفاق هرگز نمی افتد . شما سوار قطار می شوید و به صندلی راحت خود تکیه می زنید و در خیالی آسوده به مقصد خود می رسید. مسافرت با قطار اروپا بسیار لذت بخش تر است.

3- تهیه بلیط قطار راحت تر است
اگر چه این روز ها مسافرت با قطار به ویژه تورقطار اروپایی طرفداران بیشتری را پیدا کرده است اما هنوز هم تهیه بلیت قطار از هواپیما راحت تر است و شما برای انتخاب آن ، گزینه های بیشتری را در اختیار خواهید داشت . تنوع قطار ها و مسیر ها قابلیت انعطاف پذیری انتخاب شما را به عنوان یک گردشگر بالا می برد . از طرفی مجبور به رزرو بلیط قطار خود از ماه ها قبل نیستید.

4- با قطار ارزان تر سفر می کنید
این موضوع که با قطار ارزان تر سفر خواهید کرد بر هیچ کس پوشیده نیست، در واقع شما آن همه راحتی و آسایش را ارزان تر از هواپیما خواهید داشت . در فصول شلوغ گردشگری هم این واقعیت را لمس خواهید کرد که مسافرت با قطار ارزانتر از مسافرت هوایی تمام می شود .

5- قطار هزینه های پنهان و جانبی ندارد
در سفر با قطار اروپا شما هزینه های پنهان ندارید . این هزینه ها می تواند شامل هزینه نوع صندلی شما ، هزینه چمدان اضافه و چند هزینه ریز و درشت دیگر که می تواند به هر بهانه ای از شما گرفته شود، باشد . در طول مسیر هم هزینه های اضافی بر شما تحمیل نمی شود و شما از این جهت نیز از هر لحاظ آسوده هستید.

5.5- معنای واقعی “جادوی سفر” را لمس کنید
قطارها و مسیر های آن ها قصه سازند. در قطارهای سوییس از میان کوه های آلپ حرکت می کنید. در ایتالیا از کنار دریاچه های نیلگون عبور خواهید کرد و در فرانسه مزارعی را به رنگ بنفش رویایی خواهید دید . تمامی این لحظات شما را شگفت زده خواهد کرد و در اینجاست که جادوی واقعی سفر و معجزه های جهان ما را تجربه خواهید کرد.

قطار اروپایی

ممکن است مسافرت شما بیشتر از مسافرت با هواپیما طول بکشد اما شما در مسیر سفرتان راحت و آسوده هستید و این یک سفر خاطره انگیز را برای شما رقم خواهد زد .شکار صحنه های بکری که شاید هرگز برای شما تکرار نشود و خواندن کتابی که می تواند با تصاویر سرزمین های سبزی که قطار شما می پیماید در هم آمیزد و جلوه ای اسرار آمیز به سفر شما ببخشد ،همه به سفر شما عمق خواهد بخشد.

سفر با قطار اروپایی اصلا شما راخسته نخواهد کرد، در مورد اینترنت و شارژ گوشی خود نیز هیچ نگرانی نخواهید داشت در حالی که عملا استفاده از موبایل در مسافرت های هوایی ممنوع است .در طول سفر با تور قطار نیز از امکانات رفاهی قطار خود استفاده می کنید . فرزندان شما نیز در فضایی دوستانه تر به کشف مسیر خواهند پرداخت و اگر زوج جوانی هستید باید بگوییم مسافرت با قطار یک ماه عسل فوق العاده و فراموش نشدنی را برای شما خواهد ساخت .

تور های مسافرتی و پکیج های سفر مرتبط

تور دور اروپا 24 روزه

پاریس 4 شب
استراسبورگ 1 شب
مونیخ 3 شب
اینسبروک 2 شب
ونیز 2 شب
رم 3 شب
کشتی 1 شب
آتن 3 شب
تسالونیکی 2 شب
استانبول 2 شب

فرم عضویت در خبرنامه جهانگیر گشت آسمان

رزرو قطار اروپا

رزرو هتل در سراسر جهان

رزرو پرواز تمامی خطوط

رزرو کشتی کروز لوکس

نماینده فروش بلیت قطار های اروپایی و کشتی های تفریحی و لوکس کروز MSC در ایران

آدرس : تهران – خیابان شریعتی .خیابان ظفر(شهید دستگردی) .خیابان فرید افشار . بلوار آرش شرقی . خیابان دلیری (نونهالان) . نبش کوچه حیدری شماره 48 طبقه اول
تلفن : 26410130-021
ایمیل : contact@jahangirgashttours.com

  • تور ترکیه
  • تور دبی
  • تور فرانسه
  • تور اروپا
  • تور ترکیه
  • تور نمایشگاهی آسیا
  • تور های نمایشگاهی اروپا
بستن منو