کانادا
کشور پهناور،پیشرفته و خرسهای گریزلی

معرفی کشور کانادا

حیات وحش منحصر به فرد ، شهر های پر رزق و برق و کشوری پهناور

کانادا دومین کشور بزرگ جهان است و در آمریکای شمالی قرار دارد و از جنوب به ایالات متحده آمریکا هم مرز است که بیشترین مرز زمینی را در دنیا با این کشور دارد. از شمال به اقیانوس منجمد شمالی ، از شرق به اقیانوس اطلس و از غرب به اقیانوس آرام می رسد. این کشور بزرگ اقتصاد قوی و پویا دارد و یکی از ثروتمند ترین کشور های جهان است. مساحت کشور کانادا را اغلب جنگلها و دشتهای وسیعی تشکیل می دهند که خالی از سکنه هستند و به همین خاطر بخش اعظم جمعیت این کشور را شهرنشینان شهر های بزرگ تشکیل می دهند . کانادا یک کشور بزرگ با رفاه اجتماعی بالا و آزادی های مدنی است که توانسته است چندین فرهنگ که در قالب مهاجران بسیار زیادی از کشورهای مختلف را مدیریت کند . تور کانادا فرصت خوبی برای کشف زیبایی های اجتماعی ، طبیعی و گردشگری این کشور است . کانادا با داشتن طبیعتی بی نظیر که تشکیل شده است از مجموعه های عظیم پارک های جنگلی ، دریاچه ها و رودخانه های پر آب و آبشار منحصر به فرد نیاگارا، بهشتی برای علاقه مندان به طبیعت و تورهای طبیعت گردی است، البته در کنار این طبیعت فوق العاده شهرهایی را مشاهده می کنیم که از معماری مدرن و شهر سازی های تماشایی برخوردار است. در این شهرها رفاه و سرگرمی حرف اول را می زنند که بازدید از این شهرها را برای هر گردشگری فرصتی استثنایی را پدید می آورد.

تورهای کانادا

بهترین زمان سفر به کانادا

کانادا کشور پهناوری است که تقریبا در تمامی طول سال می توانید از جاذبه های طبیعی و گردشگری آن لذت ببرید. اما دیدن این جاذبه ها بستگی به این دارد که شما در کدام ماه سال به کانادا سفر کنید.
– ماه ژانویه تا ماه مارس پر از جاذبه های زمستانی و فصل دیدن رقابت های ورزشی زمستانی محبوب در کاناداست .گردشگران در سفر به کانادا در ماه ژانویه می توانند در جشن های این ماه نیز شرکت کنند . اما زیباترین جاذبه گردشگری کانادا در این فصل دیدن شفق قطبی است که بسیار هیجان انگیز است . جشنواره زمستان کبک هم از هفته آخر ژانویه شروع می شود و تا اوایل فوریه به طول خواهد انجامید .
– در ماه آوریل فرصت مسافرت به کانادا را از دست ندهید . این ماه برای اسکی در روزهایی که خورشید در آسمان می درخشد مناسب است. در ونکورو و غرب کانادا آب و هوای مطلوب و لذت بخشی را تجربه خواهید کرد . روزها در ماه آوریل طولانی تر و آفتابی تر خواهد بود اما انتظار روزهایی که هوا غیر قابل پیش بینی است را نیز داشته باشید.
– ماه می بهترین زمان برای سفر به کانادا است . در این ماه هنوز در برخی مناطق کانادا برف می بارد اما هوا گرم تر و بسیاری از پارک های ملی و جاذبه های طبیعی در دسترس هستند. این ماه از نظر اقتصادی نیز ماه ارزانی برای گردشگران است . گردشگران می توانند در سواحل کانادا نهنگ ها را از نزدیک ببینند که بسیار جذاب و هیجان انگیز هستند.
– در ماه ژوئن یکی از ماه های گرم گردشگری در کانادا، فستیوال ها و کنسرت های متعددی برگزار می شود که شرکت در برخی از آنها رایگان است . در ژوئن یک ماه گرم را در تورکانادا تجربه خواهید کرد که حیات وحش کانادا نیز به طور چشمگیری پر از جنب و جوش و فعالیت است و مسیر های پیاده روی بسیاری باز می شوند. ماه ژوئن ماه فستیوال جاز در کانادا است . این ماه برای سفر به کانادا و دیدن جاذبه های طبیعی و شهری فرصت خوبی است.
– ماه های ژوئیه و آگوست ماه های تخم ریزی ماهی سالامون در رودخانه های غرب کانادا ست که بزرگترین مهاجرت حیوانات در دنیا شناخته شده است که منجر به جذب خرس های گریزلی می شود، اواخر ماه آگوست بهترین زمان برای تماشای این حرکت عظیم است. این دو ماه گرم فرصت عالی برای کشف حیات وحش کاناداست ، همچنین علاقه مندان به ماهیگیری و شکار می توانند در این فصل از فرصت به وجود آمده استفاده کنند.
– ماه های سپتامبر و اکتبر فصل خوبی برای بازدید از آبشار نیاگارا است . هوا رو به سردی می رود اما هنوز هم دلچسب است در این ماه می توانید از زیبایی های پاییزی کانادا لذت ببرید. در واقع مسیر های پیاده روی فوق العاده ای در این ماه ها برای گردشگران آماده می شود. در این فصل می توانید خرس های قطبی را که از محل زندگی خود دور شده اند را ببینید .
– ماه های نوامبر و دسامبر برای دیدن مهاجرت ماهی ها بسیار عالی است این ماه همچنین زمان رویداد های بزرگ فستیوال لباس وقایق های تفریحی نیز هست که گردشگران زیادی را به سمت کانادا می کشد.

 

تور کانادا

در کانادا چه تجربه هایی داشته باشیم

کانادا تجربه های متفاوتی را به گردشگران هدیه می کند، اگر مشخص کنید که قصد و نیت شما برای سفر به کانادا چیست. اگر می خواهیدجاذبه های شهری کانادا را ببینید شهر های بزرگ کانادا برای تور شما مناسب است اما اگر می خواهید به پارک های ملی کانادا هم سر بزنید هر فصلی می تواند جاذبه های متفاوتی داشته باشد.
– بدون اغراق باید گفت کانادا بهترین کشور برای گردشگری در جهان است. این کشور با دره ها و پارک های ملی هیجان انگیز، رودهای خروشان، حیات وحش پر هیاهو و تماشایی ، شهر های بزرگ و فستیوال های بی نظیر و مسابقات ورزشی محبوب که تنها بخش کوچکی از جاذبه های گردشگری این کشور است مقصد بی نظیری برای گردشگران است.
– تور کانادا می تواند بسیار هیجان انگیز باشد اگر بدانید رستوران های این کشور غذاهای منحصر به فردی را ارائه می دهند. از ماهی سالامون تا کباب گوشت که به نحوی جالب و مبتکرانه پخته می شود عالی و بی نهایت خوشمزه است. رستوران های کانادا انبوهی از منو غذای فوق العاده را در اختیار دارند که برای گردشگران از هر جای دنیا خیره کننده خواهد بود .
– بیش از 45 پارک ملی در کانادا وجود دارد که زیست بوم بی نظیری را پوشش می دهد . در هر کدام از این پارک های ملی می توانید به انواع تفریحات هیجان انگیز بپردازید، کمپینگ، پیاده روی و قایق سواری بر روی آبهای خروشان نمونه های این فعالیت های هیجان انگیز است.
– دیدن نهنگ ها در اقیانوس تجربه ای تکرار نشده انی است . در واقع ملاقات با بزرگ ترین موجود زنده دنیا که بی نهایت آرام و بی آزار است حس خوبی را به شما منتقل خواهد کرد که هیچ کجای دیگر تجربه نخواهید کرد.
– کانادا مرز بین دنیای مدرن و گذشته است ، این کشور از فرهنگ غنی که حاصل گذشتگان کانادایی هاست بهره می برد. جاذبه های گردشگری و فرهنگی این کشور منتظر گردشگران است تا داستان های خود را بازگو کند.
– جشنواره های متعدد در تورهای کانادا منتظر گردشگران هستند . جشنواره های غذایی ، موسیقی و فستیوال فیلم تورنتو که یکی از بزرگ ترین فستیوال های فیلم در دنیااست .
– مردم کانادا خوش برخورد هستند گردشگران می توانند به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنند و آشنا شوند. بی شک یکی از تجربه های زیبا در کانادا همین فرهنگ خوب مردم کاناداست.
– کانادا یک کشور چهار فصل است و می توانید زیبایی های تمام فصول را در سفر به کانادا یکجا تجربه کنید . تمام این زیبایی ها در کنار فعالیت و زاد و ولد حیوانات در حیات وحش کانادا یک هارمونی اعجاب انگیز را خلق می کند.

مسافرت به کانادا

در تور کانادا به چه نکاتی توجه کنیم

– کانادا آب و هوایی متغیر دارد . سعی کنید در سفر به کانادا لباس گرم به همراه داشته باشید تا در صورتی که با هوای بارانی مواجه شدید مشکلی پیش نیاید.
– کانادا کشور پهناوری است و از ایالت های مختلفی تشکیل شده است پس قبل از خرید تور کانادا به برنامه تور نگاهی بیاندازید و با قوانین ایالات و شهر ها آشنا شوید.
– در کانادا در مواقع اضطرار می توانید با تماس با شماره 911 از هر تلفن در دسترسی به صورت رایگان به مرکز کمک متصل شوید.در هنگام مسافرت هم برخی از مراقبت های پزشکی غیر اضطراری ارائه می شود ، بهتر است قبل از حرکت خود در مورد قوانین و شرایط این مراقبت ها مطالعه کنید .
– نکته جالب در مورد ارز کانادا این است که یک دلاری و دو دلاری به صورت سکه نیز وجود دارند اما 1 دلاری را “لونی” و 2 دلاری را “تونی” هم می گویند . پس اگر یک کانالایی از این اصطلاحات استفاده کرد تعجب نکنید.
– کانادا کشوری با محدودیت قوانینی مختلفی است که برای هر ایالت متفاوت است.قبل از رسیدن به کانادا سعی کنید در مورد ایالت محل اقامت خود و در مورد قوانین آن ایالت مطالعه کنید.

شهر های مهم

اطلاعات کوتاه

پایتخت
زبان
واحد پولی
دین و مذهب
آب و هوا
قاره
منطقه زمانی
مساحت
پایتخت : اوتاوا
زبان : انگلیسی
واحد پولی : کانادا
دین : مسیحیت
آب و هوا : سرد و مرطوب
قاره : امریکای شمالی
منطقه زمانی : GMT-5
مساحت : 9958000km²

تور های کانادا

تور دور اروپا 24 روزه

پاریس 4 شب
استراسبورگ 1 شب
مونیخ 3 شب
اینسبروک 2 شب
ونیز 2 شب
رم 3 شب
کشتی 1 شب
آتن 3 شب
تسالونیکی 2 شب
استانبول 2 شب

تازه های مجله سفر و گردشگری

مجموعه ای از مقالات، مطالب، راهنمایی های سفر و دانستنی ها از سراسر جهان

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
سفر رفتن آداب و روش های خاص خودش را دارد که این آداب مربوط به قسمتی خاص نمی باشد. مهم...
بهترین مقاصد اروپایی برای یک ماه عسل رمانتیک
سنتورینی، یونانجزیره سنتورینی در یونان یکی از بهترین مقاصد ماه عسل در اروپا می باشد. منظره های چشم گیر، غروب...
معرفی جاذبه های دیدنی رم
رم،پایتخت ایتالیا شناخته شده در عرصه ی بین المللی به خاطر تاریخ هنری،معماری و فرهنگ آن که نزدیک به 3000...
معرفی بهترین هتل های رم
رم تاریخی‌ترین و شلوغ‌ترین شهر در کشور ایتالیا است.رم در سال 753 قبل از میلاد تأسیس شد و بر پایه...

رزرو قطار اروپا

رزرو هتل در سراسر جهان

رزرو پرواز تمامی خطوط

رزرو کشتی کروز لوکس

نماینده فروش بلیت قطار های اروپایی و کشتی های تفریحی و لوکس کروز MSC در ایران

تلفن : 26410130-021
آدرس : تهران – خیابان شریعتی .خیابان ظفر(شهید دستگردی) .خیابان فرید افشار . بلوار آرش شرقی . خیابان دلیری (نونهالان) . نبش کوچه حیدری شماره 48 طبقه اول
ایمیل : contact@jahangirgashttours.com

  • تور ترکیه
  • تور دبی
  • تور فرانسه
  • تور اروپا
  • تور ترکیه
  • تور نمایشگاهی آسیا
  • تور های نمایشگاهی اروپا
بستن منو