تور های ورزشی
سفر های هیجانی، حضور در رویداد های ورزشی، تجربه کمپ های باشگاهی
معرفی بهترین تفریحات در پوکت
تایلند کشوری پر از سرگرمی های مختلف که همه توریست ها با هر بودجه و سلیقه ای می تونند توی...
در لیسبون ، پایتخت کشور پرتغال از کجاها دیدن کنیم؟
پایتخت آفتابی پرتغال، لیسبون، در محل ورود رود تاگوس به اقیانوس اطلس قرار دارد. به عنوان یک مقصد گردشگری با...
بهترین کافی شاپ های رم
قهوه جز بزرگترین تجارت ها در ایتالیا است.در زندگی روز مره ایتالیایی ها قهوه نقش بسیار مهمی دارد مردم ایتالیا...

معرفی تور های ورزشی

هیجان انگیزترین تورهای مسافرتی همیشه تورهای ورزشی بوده اند. همراهی با تیم مورد علاقه خود و دیدن مسابقات ورزشی از نزدیک یک سفر هیجان انگیر است . شما می توانید با یک تماس برای مسابقات ورزشی مورد علاقه خود در هر کجای دنیا که باشد بلیط خود و همراهانتان را رزور کنید و از تماشای رویداد ورزشی مورد علاقه خود لذت ببرید .
با تورهای ورزشی ویژه، شرکت در دوره های مدارس تابستانی و فصلی همراه شوید . از آکادمی های ورزشی گوناگون بازدید کنید و همراه با ما در دوره های این آکادمی ها شرکت کنید. با ما، تورهای ورزشی خاص خود را برگزار کنید .  ما خدمات برگزاری تورهای ورزشی خاص مانند تورهای اسکی، قایق سواری و کوهنوردی را در داخل و خارج کشور انجام می دهیم. این خدمات شامل رزرو بلیط مسابقات، رزرو هتل و بلیط هواپیما و قطار می شود که فقط با یک تماس می توانید همه آنها را رزرو کنید . ما با انواع تیم های ورزشی حرفه ای و آماتور نیز همکاری می کنیم و کلیه خدمات اخذ ویزا ، رزور بلیط وهتل را انجام می دهیم، همچنین برای هوادارانی تیم های ورزشی هتل های نزدیک کمپ ورزشی تیم مورد نظرشان را رزور می کنیم.
تورهای هیجان انگیز ورزشی همراه با ما تجربه بی نظیری است . ما در برگزاری تورهای ورزشی تخصص و تجربه ای کم نظیر داریم . کلیه خدمات مورد نظر شما برای همراهی تیم مورد علاقه خود یا شرکت در مسابقات ورزشی را از ما بخواهید. تهیه بلیط مسابقات فوتبال در تمامی نقاط دنیا همراه با رزرو بلیط و هتل نیز از خدمات تخصصی جهانگیر گشت آسمان است که به راحتی برای شما فراهم می شود . اگر تمایل دارید مسابقات ورزشی را در سراسر جهان ببینید با ما سفر کنید تا بدون دغدغه بتوانید از تماشای مسابقات ورزشی لذت ببرید .

تورهای ورزشی

تور های مسافرتی و پکیج های سفر مرتبط

مجموعه ای از خدمات گردشگری در قالب پکیج های سفر

رزرو قطار اروپا

رزرو هتل در سراسر جهان

رزرو پرواز تمامی خطوط

رزرو کشتی کروز لوکس

نماینده فروش بلیت قطار های اروپایی و کشتی های تفریحی و لوکس کروز MSC در ایران

آدرس : تهران – خیابان شریعتی .خیابان ظفر(شهید دستگردی) .خیابان فرید افشار . بلوار آرش شرقی . خیابان دلیری (نونهالان) . نبش کوچه حیدری شماره 48 طبقه اول
تلفن : 26410130-021
ایمیل : contact@jahangirgashttours.com

  • تور ترکیه
  • تور دبی
  • تور فرانسه
  • تور اروپا
  • تور ترکیه
  • تور نمایشگاهی آسیا
  • تور های نمایشگاهی اروپا
بستن منو